Čistiaca a upratovacia technika Trenčín

Produkty a riešenia pre všetky druhy čistenia

Nilfisk Scrubtec R 686 56114006 - Batériový podlahový umývací stroj

Nilfisk Scrubtec R 686  56114006 - Batériový podlahový umývací stroj

Nilfisk Scrubtec R 686 56114006 - Batériový podlahový umývací stroj

  • Cena: 16498,80 € s DPH
  • Pred zľavou: 20554,80 €
  • Zľava: 19.7%

Skladové číslo: 56114006

Dostupnosť: do 5 dní

Výrobca: Nilfisk

Nilfisk Scrubtec R 686 56114006 - Batériový podlahový umývací stroj

 

Scrubtec R je robustný umývací automat so sediacou obsluhou pre použitie do najťažších prevádzok. Automatické vypínanie kief a prívodu čistiaceho roztoku pri zastavení stroja, rýchlosť až 4 km/h, pohon na prednom otočnom kolese, podvozkové kolesá nezanechávajúce stopy, stúpavosť 6,5° pri umývaní, bezpečnostný sedadlový vypínač, dobrý výhľad a pracovná pozícia vďaka prehľadnej prednej časti stroja, alarm pri cúvaní, všetky funkcie ovládádateľné dvomi tlačidlami na ovladacom paneli, kontrolný a pracovný LCD display. Nádrže čistej aj špinavej vody z vysoko odolného polyduru. Nádoba na čistú vodu je vybavená vypúšťacím otvorom. Parabolická sacia lišta s patentovaným break-away systémom a 4x otočiteľnou zadnou stieracou gumou. Silný motor pre obidve umývacie kefy s integrovanou celokovovou prevodovkou pre používanie v ťažkých podmienkach. Trojstupňový tangenciálny sací motor pre vynikajúce odsatie čistiaceho roztoku. Jednoduchý ovládací panel s prehľadným LCD displejom informujúcim obsluhu o nastavenom prítlaku a množstve čistiaceho roztoku na kefách. Základné nastavenie stroja pre rýchlu obsluhu bez zbytočných chýb vodiča sa dá ľahko predprogramovať. Spúšťanie kefovej hlavy a sacej lišty pomocou servomotora s nastaveným dorazom. Plynulé nastavenie prítlaku umývacej kefovej hlavy. Pohon stroja zabezpečuje bezúdržbový motor pojazdu ktorý pri vypnutí stroja funguje ako dynamická brzda. Pri cúvaní je sacia lišta automaticky zdvihnutá. Pojazd vpred aj vzad. Nastaviteľný prítlak kief, rýchlosť pojazdu, množstva čistiaceho roztoku na kefy a poloha sacej lišty.
Vďaka svojej konštrukcii umožňuje Scrubtec R 6100 operátorovi dobrý prístup ku všetkým častiam stroja aj k priestoru vodiča z oboch strán vrátane ľahkého nastavenie sedadla bez použitia náradia. Stroj ponúka najlepšiu manévrovateľnosť vo svojej triede vďaka malému polomeru otáčania a preto je ideálny na čistenie stiesnených priestorov.

Scrubtec R6100 je vhodný najmä do oblastí akými sú: priemysel, sklady, servis, školy, univerzity, obchodné, logistické a dopravné centrá.
Scrubtec R6 je nová generace mycích strojů, umožňující rychlý a efektivní úklid podlahových ploch s nízkými náklady, protože se vyznačuje stabilně vysokou výkonností, takže vyhoví i těm nejvyšším nárokům při čištění podlah!

Vyšší produktivita, lepší čistící efekt i spolehlivost. Nová generace mycích strojů Scrubtec R6 se zaměřuje na ergonomii, výkon a spolehlivost. Scrubtec R6 je k dispozici ve třech velikostech s diskovými kartáči (o šířce záběru až 1m) a také v jedné verzi s válcovým kartáčem (záběr 71cm). Scrubtec R6 je vhodný zejména pro tyto aplikace: průmysl, sklady, servisy, školy, univerzity, obchodní, logistická a dopravní centra. Velké nádrže objemu 120 L jak na čistící roztok i na odsátou špínu umožňují více než 1,5 hod. nepřetržitého provozu při plném výkonu bez nutnosti doplňování roztoku nebo vylévání špinavé vody. O nutnosti doplnit čistící roztok informuje dobře viditelný stavoznak na nádrži. Silný přítlak kartáčů (až 96 kg u diskových verzí) umožňuje mechanické drhnutí podlah a zlepšuje tak výrazně efektivnost mycího procesu. Díky své konstrukci umožňuje Scrubtec R6 operátorovi dobrý přístup ke všem částem stroje i k prostoru pro řidiče z obou stran včetně snadného pře/nastavení sedadla bez použití nářadí. Stroj nabízí nejlepší manévrovatelnost ve své třídě díky malému poloměru otáčení, a proto je ideální i pro čištění ve stísněných prostorech. Velmi odolné, nastavitelné ocelové postranní stírací lišty zajišťují dokonalé setření a odstranění špinavé vody z podlahy. Velký otvor do sběrné nádrže umožňuje dobrý přístup pro její snadné čištění. Sběrač na větší kusové nečistoty zabraňuje jejich nechtěnému proniknutí do sběrné nádrže.
Silný mycí stroj se sedící obsluhou poháněný 24V baterií s velkým prostorem pro baterie Vynikající sběr a odstraňování (odsávání) vody z podlahy i v zatáčkách díky silnému motoru vysavače a nastavitelným bočním stíracím lištám Mycí záběr od 71cm až po 100cm (disková verze), 71cm (válcová verze) Nádrže o objemu 2x120 L poskytují vysokou produktivitu čištění Neobyčejně robustní a extrémně univerzální mycí stroj vhodný pro mnoho aplikací Uživatelský přívětivý, snadno ovladatelný a vysoce produktivní Snadný přístup k veškerému zařízení z obou stran

Popis stroja SCRUBTEC R 686 :

- Silný umývací stroj so sediacou obsluhou poháňaný 24V batériami
- Vynikajúci zber a odstraňovanie vody
- Nádrž s objemom 2x120L
- Neobyčajne robustný a extrémne univerzálny umývací stroj
- Umývací záber 86 cm

Technický list :

http://www.originalwapka.sk/image/data/automaty/Technický list SCRUBTEC R 671- R 6100.pdf

Technické parametre :

batériový pohon 24
pracovná rýchlosť (km/h) 6,3
motor kefy (KW) 2 x 480
trakčný výkon motora (W) 780
sací motor (W) 560
teoretický / skutočný výkon (m2/hod) 5420/3800
čistiaca šírka (mm) 860
objem čistiacej nádoby / použitý roztok (l) 120/120
šírka stierky (mm) 1050
prítlak kefy (kg) 39/65/96
rýchlosť kefy (ot./min.) 260
veľkosť kefy (mm) 2 x 430
rozmery d x š x v 1540 x930x 1390
hmotnosť s batériami (kg) 246

Stroj sa dodáva bez batérií a dávkovača chémie !!!

Kód produktu: 56114006
Prepravná váha: 259.00
 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info