Panel používateľa

Jednofázové vysávače Nilfisk CFM

37 položiek

Jedná sa o často používané priemyselné vysávače na 230 V. Najzákladnejšie modely 118 sú s jedným sacím motorom s možnosťou nerezového prevedenia a rôzneho stupňa filtrácie.
Najpredávanejšie a najobľúbenejšie sú priemyselné vysávače S2 - dvojmotorové a S3 - trojmotorové s veľkou filtračnou plochou 19500 cm2.
Profesionálne vysávače S2 môžu byť so 40 a 50 litrovou odpadovou nádobou a S3 majú na výber 50 a 100 litrovú odpadovú nádobu. Priemyselné vysávače NILFISK CFM S2 S3 je možné vybaviť rôznymi typmi filtra L M H HEPA .
Spomenuté filtre je možné čistiť ručne, elektricky alebo pomocou stlačeného vzduchu.
Priemyselné vysávače okrem filtrácie sa technicky prispôsobujú podľa požiadaviek zákazníka či už na vysávanie vody, olejov - ECOIL 13 a iných kvapalín montážou snímačov hladiny - L, výpustným ventilom - GV, systémom odčerpávania - E alebo tlakovania nádoby - DV. Prevedenie s nerezovou nádobou - X, alebo nerezová nádoba a nerezová komora.
Za zmienku stoja vysávače do výbušného prostredia - 15 ATEX pre zonu 22 s nebezpečenstvom výbuchu.
Priemyselné vysávače na vysávanie vody a kvapalín WST 100 s možnosťou voľby nerezovej nádoby a spôsobu vyprázdňovania.
Priemyselný vysávač do sterilného prostredia IVT 1000 CR je všeobecne uznávaným štandardom pre úkon vysávania trieda ISO 5 (ISO 4).
Väčšina priemyselných vysávačov triedy IVT 1000 CR môže byť úplne sterilizovaná pred ich uvedením do čistých priestorov White Zone. Všetky modely IVT 1000 CR sú vyrobené z nerez ocele - akosť AISI 316 ( AISI = American Iron and Steel Institute ). Vysávače IVT 1000 CR v prevedení "H" disponujú HEPA filtráciou H13 a filtráciou ULPA15, ktorá zachytáva uhlíkové častice, produkované sacím motorom. Papierový prachový sáčok alebo vrece zabezpečuje bezpečný systém pre rýchlu a jednoduchú likvidáciu materiálu.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie