Panel používateľa

O priemyselných vysávačoch Nilfisk CFM

0 položiek

O PRIEMYSELNÝCH VYSÁVAČOCH

Priemyselné vysávače sú jedným z najviac flexibilných nástrojov, ktoré môžu priniesť výrobným firmám vysokú pridanú hodnotu. Značka Nilfisk-CFM (v minulosti CFM) sa radí k najstarším a najväčším spoločnostiam v odbore výroby priemyselných vysávačov.

Súčasná ponuka produktov značky Nilfisk-CFM sa skladá z viac ako 40 "základných" modelov, ktoré sú ďalej rozdelené na najrôznejšie verzie. Vo finále tak produktové portfólio Nilfisk-CFM má okolo 500 rôznych priemyselných vysávačov!

V sortimente Nilfisk-CFM sa samozrejme nachádza aj celá rada špeciálov pre veľmi špecifické trhové odvetvia. Sú to napríklad vysávače do potenciálne nebezpečných zón. Tieto vysávače majú certifikované motory aj elektrické systémy. Iné stroje sa zase vyznačujú absolútnou filtráciou HEPA a ULPA, ktorá dokáže zachytiť 99,995% častíc. Takéto produkty podliehajú prísnemu testovaniu metódou MPPS.

Produkty Nilfisk-CFM podliehajú prísnej kontrole kvality. Všetky výrobky sú neustále testované medzinárodnými organizáciami. Preto sa môže Nilfisk-CFM chváliť známkami kvality TÜV, ATEX, GS, EX.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info