Panel používateľa
Späť

Čistiaca technika Nilfisk

Pridané: 25.10.2013 10:00:00 Počet zobrazení: 1661

25 Október 2013

Spoločnosť Nilfisk-Advance s centrálou v Dánsku vyvíja čistiace zariadenia viac ako už 100 rokov. Nilfisk-Advance má výrobné zariadenia v Severnej Amerike, Južnej Amerike, Európe a v Číne, má rozsiahlu sieť obchodných subjektov v 43 krajinách a je zastúpená vo viac ako 100 krajinách po celom svete.

Čistiaca technika Nilfisk

Spoločnosť Nilfisk-Advance s centrálou v Dánsku vyvíja čistiace zariadenia viac ako už 100 rokov.
Nilfisk-Advance má výrobné zariadenia v Severnej Amerike, Južnej Amerike, Európe a v Číne, má rozsiahlu sieť obchodných subjektov v 43 krajinách a je zastúpená vo viac ako 100 krajinách po celom svete. V súčastnej dobe má spoločnosť Nilfisk-Advance približne 5400 zamestnancou po celom svete, zglobálneho predaja cc. 847 miliónov Eur v roku 2011.

Nilfisk-Advance je plnohodnotným nástupcom nemeckého výrobcu čistiacej techniky Wap Reinigungssysteme GmbH. Produkcia výrobkov so značkou Nilfisk nikdy nevybočuje z technologickej stratégie, zameraná na strikné dodržovanie kvalitných technologických postupov a využívanie iba hodnotných materiálov. Spoločnosť Nilfisk-Advance dbá na to, aby záväzok mnoho desiatok rokov trvajúcej úspešnej výroby čistiacich strojov pokračoval a zákazníci sa mohli na spoločnosť Nilfisk-Advance s dôverou obracať.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info